Posao

cloud-media-posao-google-ppc-specialist

Pozicija: Google PPC Specialist

Konkurs traje do 16. januara 2022. godine.

Opis posla:

  • Planiranje, istraživanje i upravljanje kampanjama na Google Ads-u;
  • Analiza i istraživanje konkurencije i relevantnih ključnih reči;
  • Proveravanje i optimizacija oglasa;
  • Podešavanje i kreiranje plaćenih kampanja;
  • Kreiranje tekstualnih oglasa ili vizuala za banere u dogovoru sa dizajnerom;
  • Pravljenje ciljne publike, prema specifičnim interesovanjima i karakteristikama;
  • Kontinuirano praćenje različitih metrika, testiranje novih oglasa, ključnih reči, izveštaja o terminima upita preko pretraživača;
  • Monitoring budžeta;
  • Optimizacija kampanje, koja za cilj ima izvlačenje maksimuma iz budžeta kojim raspolažemo;
  • Kreiranje mesečnih ili periodičnih izveštaja;
  • Podešavanje tagova i testiranje konverzija kroz Google Tag Manager;
  • Pravljenje ciljeva u Google Analytics-u. Praćenje i analiza dodatnih merljivih podataka o ponašanjima posetilaca na sajtu;
  • Kreiranje i vođenje Google My Business naloga;
  • Praćenje trendova u digitalnom marketingu.

Uslovi:

  • Minimum godinu dana radnog iskustva u vođenju Google Ads kampanja;
  • Aktivno korišćenje Google alata (Ads, Analytics, Tag Manager, Data Studio);
  • Odlično znanje engleskog jezika;
  • Iskustvo u profesionalnom radu u Microsoft Office paketu;
  • Odgovornost, analitičnost, organizovanost, efikasnost, pregovaračke sposobnosti i kreativnost;
  • Profesionalnost i pedantnost u radu, sposobnost za individualni i timski rad.

Mi nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja;
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Paket benefita i stimulativne bonuse.

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Hvala unapred na ukazanom poverenju i prijavi.

Postani deo tima

Ukoliko smatraš da smo mi agencija za tebe i da ispunjavaš sve uslove - popuni kontakt formu i pošalji svoj CV.

* Obavezna polja.